Новини

08.07.2020

Працівники ЦНАП прослухали вебінар "Як захистити себе від стресу"

Онлайн-вебінар Мінцифри для працівників ЦНАП  Спікери:  - Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації  - Володимир Кіров, сертифікований тренер, психолог, співзасновник ГО “Антитренінг”  Модератор: 
08.07.2020

Шановні мешканці міста Суми! Графік прийому на період карантину.

Шановні мешканці міста Суми! Нагадуємо, графік прийому на період карантину:
03.07.2020

Відбулася он-лайн зустріч громад-партнерів «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації ЦНАП

Мета проведення заходу – інформування стосовно поточного стану інституційного та фізичного створення/модернізації ЦНАПу громади, подальша координація роботи, інші організаційні питання.
03.07.2020

Про послугу "2в1"

Про послугу "2в1": підсумки першого місяця роботи в цьому напрямку. Нагадаємо, віднедавна отримувачам паспорта громадянина України вперше (віком від 14 до 18 років) паралельно стала доступною ще одна послуга - присвоєння особі реєстраційного номера облікової картки платника податків.
03.07.2020

Суди апеляційної інстанції приймають цифрові документи у застосунку Дія

Потрапити на судове засідання за цифровими посвідченням водія, закордонним паспортом чи ID-карткою можна у Луганському, Донецькому, Тернопільському, Хмельницькому апеляційних судах та Восьмому апеляційному адміністративному суді, що в Києві.
03.07.2020

Шановні підприємці та керівники малих і середніх підприємств!

Шановні підприємці та керівники малих і середніх підприємств!
03.07.2020

Шановні мешканці міста Суми! У період карантину паспорт громадянина України у формі картки можна оформити та отримати за місцем звернення

Шановні мешканці міста Суми!  Нагадуємо Вам, що НА ЧАС КАРАНТИНУ оформити паспорт громадянина України чи вклеїти фотокартку по досягненню 25-ти, 45-ти років можна  в управлінні "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми",  незалежно від місця реєстрації.
01.07.2020

Онлайн-вебінар: Адміністративні послуги соціального характеру

01 липня адміністратори Центру надання адміністративних послуг у м. Суми прийняти участь в онлайн-вебінарі "Адміністративні послуги соціального характеру"  

Сторінки

Підписатися на Новини